Wczytuję dane...
O sklepie

Internetowa hurtownia elektryczna wzasięguręki

Jesteśmy stale rozwijająca się hurtownia elektryczną, która oferuje dla swoich klientów produkty takie jak np. pompy ciepła, klimatyzatory, rozdzielnice budowlane, oświetlenie led, panele fotowoltaiczne, falowniki/inwertery i wiele innych. Cały czas poszerzamy swoją ofertę produktową. W naszym sklepie znajdziesz produkty takich marek jak np. Haier, Rotenso, JA Solar, Jinko Solar, Aux, Pawbol, Kaisai, FoxESS, Solplanet, Huawei, Vesser. To nie wszystko dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktową. Zależy nam na naszych klientach dlatego staramy się zapewniać jak najlepszą jakość oferowanych przez nas produktów. Stawiamy na znane, sprawdzone marki.

Kontakt z naszym sklepem

Zachęcamy do kontaktu z nami drogą mailową: hurtownia@wzasiegureki.pl. Czekamy na wasze pytania i jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 6-18. Przykładamy dużą uwagę do kontaktu z naszymi klientami, dlatego jeśli masz jakieś pytania to śmiało pisz - chętnie Tobie odpowiemy.

Znajdziesz nas również tutaj

Nasza hurtownia rozwija się także na portalach społecznościowych. Znajdziesz nas przede wszystkim na facebooku, youtubie, instagramie oraz twitterze. Linki do naszych mediów społecznościowych znajdziesz w stopce naszego sklepu.